Tere!
Mina olen Arno ja te olete sattunud minu virtuaalsesse külalistetuppa.

Kui keegi küsib minu ameti kohta, siis tavaliselt vastan, et mina teen pilte. Fotograafiks ma ennast tavaliselt ei nimeta, sest sõna “fotograaf” sisu on tublisti devalveerunud ja seda kasutatakse peamiselt kaameraomaniku sünonüümina. Minu töö seevastu on piltide loomine ja vormistamine kliendiga koostöös ja tema soove arvestades. See tähendab nii eeltööd ideedega (kui vaja, ajurünnakuid ja nõupidamisi sobiva stiili ja lahenduste leidmiseks), vajalikku organiseerimist- ja ettevalmistustööd, pildistamismeeskonna loomist, pildistamist ja piltide töötlemist. Seega lisaks nupuvajutamisele oskan ja teen hea meelega ka palju muud, mis sellele eelneb ja järgneb, õigupoolest pildistamine võtab minu ajast ainult väikese osa. Nagu igal teiselgi ettevõtjal, on minu päev täidetud kliendisuhtluse, eelarvestamise, planeerimise, turunduse ja saja muu tegevusega, lisaks ka õppimisega, sest kuigi koolis on käidud omajagu, ei piisa sellest ometigi konkurentsis püsimiseks.

Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ärikorralduse erialal ja Luua Metsanduskoolist omandanud metsuri ehk metsamajandaja kutse, töötanud muuhulgas riigiametnikuna, kujundajana ja viis intensiivset aastat enne enda firma asutamist pressifotograafina ajalehtedes Äripäev ja Eesti Päevaleht. Minu fotosid on ilmunud kõigis Eesti suurimates ajalehtedes, veebiväljaannetes ja ajakirjades. Koostöö erinevate ajakirjadega jätkub ka praegu, kui ma olen peamiselt keskendunud firmadele fototeenuse pakkumisele. 

Firmadele pakun täielikku paketti fototeenustest alates reklaamfotost, tööstus- ja tootefotost firmaürituste ja töötajate portreefotode pildistamiseni. Töötan nii enda stuudios Tondil kui vajaduse korral kliendi juures kohapeal. Eraisikutele pildistan peamiselt pulmi ja muid tähtpäevi ja olen avatud portreefoto pakkumistele. Minu klientide hulka kuuluvad teiste seas mitmed Eesti suured tööstusettevõtted, nagu näiteks ABB, Eesti Energia, ETS Nord jt.

Suhtlen eesti, inglise ja vene keeles, minu tööpiirkond on terve Eesti, vajadusel ka naaberriigid.

Küsi lisainfot või hinnapakkumist siit:

Nimi *

E-mail *

Teema

Sinu sõnum

Tärniga (*) tähistatud väljade täitmine on kohustuslik.

E-mail

arno [at] arnomikkor.com

Telefon

+372 52 01 458

Stuudio aadress

Senza Fine OÜ

Tondi ateljee
Pärnu maantee 142A , 3. korrus
Tallinn