“We had the pleasure of witnessing Arno in his element while he took photographs for our wedding. The pictures were superb and he managed to capture every tiny detail, special moment and the emotion of the whole crowd during our special day. The entire time at the wedding, he was moving around, capturing our day in the most perfect way. Not only did he deliver above and beyond our expectations, but his style and composure set us and our guests at ease and really helped everyone relax and capture our true emotions during the big day. His friendly demeanor, exceptional eye for detail and superb workmanship is something that certainly sets him apart from the competition. I would recommend him for any occasion, big or small.”
Marelle & Barret

“Arno tundus meile väga sümpaatne juba meili teel suheldes. Kirjutasime talle, et meie tihe päevakava näeb ette, et nii ettevalmistused, ilupildid, tseremoonia kui ka mesinädalatele äralennu jäädvustamine peaks mahtuma ajaliselt 5-6 tunni sisse. Olime ise oma tiheda plaani pärast väga mures, kuid Arno suhtus sellesse kui seiklusesse ning andis omapoolseid ideid pildistamiskohtade valimisel, nii et kõik meie ajakavasse ära mahuks. Kui meie päev saabus, laabus kõik kui iseenesest ning ei mingit stressi ega pinget, tundsime end Arno kaamera ees väga vabalt ja sundimatult. Saime pühenduda oma erilise päeva nautimisele ning kõik hetked said imeliselt jäädvustatud. See oli justkui romantiline seiklusfilm ning meil on tohutult hea meel, et just Arno seda jäädvustama kutsusime.”
Kristiina ja Margus

„Arno on fotograaf, kes teeb, mida lubab ja rohkemgi veel. Minule meeldis meie pulmapäev pildistamise juures just see, et teadsin ette “mis-kus-millal” toimub, kuna enne oli Arno meile päeva plaani selgeks teinud. Sellise pigem argliku paarina natuke pelgasime ilupiltide sessiooni, aga tänud Arnole läks kramp suht kiiresti üle ja pildid tulid suurepärased, nii meie kui ka kõikide külaliste arvates. Meie pulmaisa kiitis Arnot veel selle eest, et ta jäi erinevalt paljudest teistest pulmajäädvustajatest heas mõttes märkamatuks. Meie igatahes soovitame soojalt ja teeme veelkord sügava kummarduse! :)”
Anneli ja Alar

“Pulmade juures kõige hirmutavam oli minu kui pruudi jaoks just pildistamine – kuidas jääda võimalikult talutavalt pildile, et hiljem poleks piinlik vaadata. Kui see hetk kätte jõudis, mil Arno meid objektiivi ette sättis, ei jõudnud ma enam sellistele muremõtetele mõelda – Arno lõi oma elava oleku ja rõõmsa meelega ülimalt mõnusa õhkkonna ning professionaalse pilguga superilusad kompositsioonid. Nagu öeldakse, pole koledat modelli, kõik sõltub fotograafi oskustest teda pildile sättida. Ja Arno oskab!
Suur suur aitäh, Arno, et jäädvustasid meie ilusa päeva nii kaunilt ka fotodele, mida kindlasti ei ole piinlik tulevikus vaadata!”
Merit ja Kristjan

„Paar aastat tagasi käisin ühes pulmas, kus fotograafiks oli Arno. Ta jäi mulle kohe silma oma andekusega. Ta lihtsalt armastab oma tööd ja teeb seda nii hästi. Sel aastal kui hakkasin nüüd enda pulmi planeerima, teadsin kohe, et fotograafiks tahan ma Arnot. Ei hakanud üldse teistelt hinnapakkumisi küsimagi. Ja mul vedas, Arnol oligi meie pulmakuupäev vaba.”
„Ta on fotograaf, kes ei käi inimestele peale, et teeme nüüd pilti, vaid leiab ise need loomulikult ilusad hetked. Ta on nii kiire ja pisike, et teda ei pane klõpsutamise ajal tähelegi. Ilupiltideks leiab ise ilusad kohad ja oskab pruutpaari poseerima panna. Meie oleme piltidega väga rahul:).”
Helen ja Edek

„Arno is an absolutely amazing guy. Fun to have at your wedding, really motivational to get them fantastic family pictures and on the other hand in the shadows to capture natural moments. Nothing was missed, he is a very hard working guy. We would recommend him to anybody’s event. It was a pleasure having Arno involved in our wedding.”
Gerli & Leon

“Fotograaf, kes viitsib tegeleda ja vaeva näha, et pildid oleksid põnevad, ilusad ja kordumatud. Paljusid fotograafe sa tead, kes võtavad pulmapildistamisele redeli kaasa, et põnevate nurkade alt pilti teha? Minule meeldis kõige rohkem Arno puhul see, et ta vastas alati meilidele kiiresti ja seega oli minu jaoks väga usaldusväärne. Samuti oli suurepärane, et kõik pildid on erinevad ja neid on huvitav vaadata! Ise ma poleks viitsinudki nii palju erinevaid kohti läbi käia, kuna see päev on nagunii ka selline pingeline ja väsitav:)!”
T. ja V.

“Arno on aktiivne fotograaf, kes mõtleb kaasa ja pakub huvitavaid ideid pildistamispaikadeks. Me oleme väga rahul oma pulmafotode ja albumiga. Meie tutvusringkonnas on juba kolm abielupaari Arnoga koostööd teinud ning ka meie soovitame teda teistele pruutpaaridele.”
Monika ja Madis

“Oleme väga rahul oma pulmafotograafi Arno Mikkoriga, kes muutis meie pulmapäeva emotsioonid veelgi erilisemateks ja säravamateks! Arno on väga professionaalne – tegutseb märkamatult, tabab ära kõik kõige põnevamad ja erilisemad hetked ning emotsioonid ning arvestab kliendi soovidega. Me soovisime omalt poolt, et lisaks ilukaadritele saaksid jäädvustatud ka huvitavamad emotsioonid ja hetked ning tulemus ületas meie ootusi. Nüüd on meil hulk väga ilusaid pilte ning lisaks hulk põnevaid ja vahvaid emotsioone, mida meenutada. Täname südamest ning kindlasti soovitame julgelt ka teistele!”
Kätlin ja Tõnis