Küsige lisainfot või hinnapakkumist siit
(sisestatud info on nähtav ainult Arnole):

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

1013_20130915

Fotograaf Arno Mikkor
arno [at] arnomikkor.com
skype: arno.mikkor
tel +372 52 01 458

Alguse sai kõik natuke rohkem kui kümme aastat tagasi. Sain oma üllatuseks kutse tulla pildistama pulma, keegi tuttav teadis minu fotohuvist ja julges mind soovitada. See oli suur pidu ja toimus mere taga Muhu saarel. Takkajärgi imestan oma hulljulgust seda tööd vastu võtta, aga osaliselt tänu heale õnnele läks kõik korda ja kliendid jäid minuga rahule. Riburadapidi hakkas tellimusi tulema ja kuna kodulehte mul tollal ei olnud, leidsid kliendid mind tuttavate soovituste kaudu. Vahepeal läksin tööle ajalehte ja siis tuli pulmapildistamistesse paus. Aastast 2011, kui hakkasin tegutsema omal käel ja asutasin oma firma, on pulmade pildistamine võtnud järjest suurema osa minu ajast ja kolme möödunud hooaja kohta võin juba öelda, et see ongi põhiline töö, mida kevadsuvisel ajal teen.

Kas olen õige fotograaf pildistama teie pulma, seda otsustate teie, aga tagasiside mitmekümnest pulmast, kus mul on olnud au fotograafiks olla, lubab arvata, et olen päris hea. Tänu pressifoto taustale (Äripäev, Eesti Päevaleht, Postimees, Forbes, Mari, Pere ja Kodu jt väljaanded) olen harjunud tegutsema kiirelt muutuvates olukordades ja minu entusiasmi stress ei murra. Pulmi olen pildistanud nii kevadel, suvel, sügisel kui talvel käredas pakases, lumesajus, vihmas, jaanieelses päikesesäras ja novembriõhtu pimeduses.

Pulmapildid peavad olema ajatud. Seepärast olen valinud tee, et ei töötle enda tehtud pilte liigselt. Hoolitsen selle eest, et värvid oleksid ilusad ja inimesed säravad, aga ei varja seda sära ja neid hetki hüper-super lääge töötluse taha. Sest see, mis praegu on moodne, ei pruugi seda olla enam 20 või enama aasta pärast, kui te neid pilte tahate näidata võib-olla oma lastele. Kõigist töödeldud piltidest saate ka mustvalged variandid.

Olen endale eesmärgiks võtnud teha seda tööd nii, nagu mulle meeldiks, et minu enda pulma pildistataks. See tähendab, et pildistan aktiivselt ja palju, mitte ei logele peolauas. Ei pea fotograafina end teie pulmas kõige tähtsamaks persooniks, vaid lasen särada teil ja tegutsen vaikselt ja märkamatult, aga kui hea pildi saamine seda nõuab, juhatan vägesid valjul häälel. Pean väga oluliseks suhtlemist pildistatavatega ja pingutan selle nimel, et muuta fotosessioon teile meeldivaks ja lõbusaks kogemuseks. Pulmad- see on pidu, seiklus ja unistuste täitumise päev. Endiselt on see minu jaoks ime ja olen tänulik pruutpaaridele, kes on usaldanud mulle selle päeva emotsioonide jäädvustamise.

Kohtumiseni!
Arno
fotograaf