Talvine pulm Sakus

Aasta 2014 on alanud hästi ja sisetunne ütleb, et veel paremaks läheb. Ehitame vaikselt stuudiot ja mind on leidnud huvitavad inimesed huvitavate tööpakkumistega.

Olen pildistanud mõned ilupildisessioonid ja ühe väga armsa pisikese pulmapeo, millest täna mõned pildid ka teiega jagan. Kindlasti mitte kõiki, midagi peab jääma ka saladuseloori taha. Ilm oli sellel päeval väga külm ja päikeseline, õhk imeliselt selge ja praegu, veebruari eelviimasel nädalal, on veidi nostalgiline vaadata pilte lumise metsaga. Hetked, mis mööduvad ja ei kordu enam kunagi, on kõige väärtuslikumad ja mulle tundus, et kõik asjaosalised tajusid seda.
Tänud Calla pruudisalongile ja Saku mõisale!

pulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograaf pulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograaf pulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograaf pulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograaf pulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograaf pulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograaf pulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograaf pulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograaf pulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograafpulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograafpulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograafpulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograafpulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograaf pulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograaf pulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograaf pulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograaf pulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograaf 2706_20140124 pulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograaf pulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograafpulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograaf pulmad talvel, pulmafoto, pulmafotograaf

Kategooria: Talvised pulmad